KATALOG

Chcielibyśmy poinformować, że obecnie nasza strona działa jako wersja KATALOGOWA..

DOSTAWA

Nasze dostawy są realizowane za pośrednictwem firm kurierskich. CZAS REALIZACJI 3-5 DNI

NFORMACJE O ADMINISTROWANIU DANymi OSOBOWYMI W SKLEPIE INTERNETOWYM W BRANŻY ROWEROWEJ I AKCESORIACH
1. Administratorem danych osobowych
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem tego sklepu internetowego jest P.H.U INSPIKO Wiesław Grześkiewicz, z siedzibą w Jeleniej Górze , zarejestrowaną w [rejestr handlowy] pod numerem [numer rejestracyjny]. Wszelkie pytania, wątpliwości i żądania związane z przetwarzaniem danych osobowych można kierować do administratora za pomocą danych kontaktowych podanych na końcu niniejszej informacji.
2. Cele przetwarzania danych osobowych
Dane osobowe zbierane za pośrednictwem sklepu internetowego w branży rowerowej i akcesoriach są przetwarzane w celu umożliwienia i realizacji zamówień, dostarczania produktów, obsługi klienta, udzielania informacji o produktach i usługach, a także w celach marketingowych, takich jak przesyłanie informacji o promocjach, nowościach i ofertach specjalnych.
3. Podstawa prawna przetwarzania danych osobowych
Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie:
- Konieczności wykonania umowy z Klientem lub podjęcia działań na żądanie Klienta przed zawarciem umowy;
- Wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, takiego jak przechowywanie danych sprzedażowych do celów rachunkowych i podatkowych;
- Uprawnionego interesu administratora, takiego jak analiza i ulepszanie usług, zarządzanie i ochrona sklepu internetowego;
- Wyrażonej zgody Klienta na przetwarzanie danych osobowych w określonych celach, takich jak otrzymywanie informacji marketingowych.
4. Odbiorcy danych osobowych
Dane osobowe Klientów mogą być udostępniane stronom trzecim, takim jak dostawcy usług płatności, dostawcy usług logistycznych, dostawcy usług IT wspierający działanie sklepu internetowego, w celu realizacji zamówień i świadczenia usług. Odbiorcy danych osobowych są zobowiązani do zachowania poufności i stosowania odpowiednich środków bezpieczeństwa.
5. Przechowywanie danych osobowych
Dane osobowe Klientów będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów przetwarzania, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Okres przechowywania może wynikać z przepisów podatkowych, handlowych lub innych przepisów prawnych.
6. Prawa Klienta
Klient ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania w określonych sytuacjach. Klient ma również prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie.
7. Bezpieczeństwo danych osobowych
Administrator stosuje odpowiednie środki techniczne i organizacyjne w celu zapewnienia bezpieczeństwa danych osobowych przetwarzanych za pośrednictwem sklepu internetowego w branży rowerowej i akcesoriach. Wszelkie dane osobowe przekazywane w procesie składania zamówienia są szyfrowane i chronione przed dostępem osób nieupoważnionych.
8. Dane kontaktowe administratora
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości lub żądania dotyczące przetwarzania danych osobowych, prosimy o kontakt z naszym administratorem danych:
[nazwa firmy]
[adres]
[e-mail]
[telefon]